Malli on 175 cm pitkä ja hänellä on päällään koko 42/44
Malli on 175 cm pitkä ja hänellä on päällään koko 42/44
Ei saatavilla
Ellos Plus Collection on puhdasta laatua ja kestävästi tuotettuja vaatteita. Hyvää istuvuutta ja käyttömukavuutta mielessä pitäen suunnitellut vaatekappaleet on luotu etenkin naisille, jotka käyttävät kokoja 44-60. • Pitkä farkkutakki säädettävällä vyötäröllä
• Kiinnitetty huppu
• Taskut edessä
• Elastiset hihansuut
• Kaksisuuntainen vetoketju
• Vuoraamaton
• Vuoratut hihat
• Pituus: 100 cm koossa 46/4
• Ellos tekee yhteistyötä Better Cottonin kanssa puuvillanviljelyn parantamiseksi maailmanlaajuisesti. Better Cotton on kansainvälinen voittoa tavoittelematon järjestö, joka kouluttaa puuvillanviljelijöitä kestävämpään puuvillanviljelyyn, tehokkaampaan veden käyttöön ja vähäisempään torjunta-aineiden käyttöön. Better Cotton parantaa puuvillanviljelijöiden sosiaalisia, taloudellisia ja ympäristöön liittyviä olosuhteita. Valitsemalla puuvillatuotteitamme tuet investointiamme Better Cottonin tavoitteisiin. Better Cotton perustuu massatasejärjestelmään, eikä sitä voida jäljittää fyysisesti lopputuotteisiin. Lue lisää Better Cottonista osoitteesta bettercotton.org/learnmore.
Tuotenumero: 7014791-01-4244
Mallin pituus: 175 cm
Mallissa käytetään kokoa: 42/44
Yksityiskohtaiset tiedot kooistamme löydät kokooppaastamme.
Jopa 30% alennusta* tilauksestasi
*Koskee tuotteita, joissa on merkintä ELLOS25, kun ostat vähintään 2 tuotetta. Voimassa 6.1. asti.
Onnistunut ostos
Tilasin kaksi syys/kevät takkia, että jospa ainakin toinen olisi sopiva. Molemmat olivat kooltaan sopivia ja hyvää laatua.Jäivät sitten molemmat käyttöön.
Marja-Liisa K — 2024-09-19
Ilmoitettu
Juuri syksyyn sopiva
kaunis ja simppeli hupullinen vetoketjujakku tukevaa puuvillaa. hihoissa vuoraus. koko juuri sopiva
Irja R — 2024-09-04
Ilmoitettu
Erinomainen takki
Niin erinomainen takki! Varsinkin hihoista pidän erityisesti kun niissä on liukas kangas vuori. Takin päällikangas on mukavan pehmoista. Takin koko on mukavan reilu.
Mari S — 2024-05-21
Ilmoitettu
Kevät vaatteet.
Sopiva koko .väri myös.molemmat kokoa 42-44
Maire T — 2024-05-08
Ilmoitettu
Parkatakki Ellen
Hyvä arkitakki. Kaunis ja rento päällä.
Lena L — 2024-03-23
Ilmoitettu
Kevät takki
Kivan tuntuinen
Maire T — 2024-03-02
Ilmoitettu
Ihana farkkutakki
Pidän denimistä, siksi ostin tämän takin, siisti, käytännöllinen ja kohtuullinen hinta
Lillian A — 2023-09-19
Ilmoitettu
Parkas Ellen
Jättimäiset mukavat ja käytännölliset parkat, joissa on kaksi isoa taskua. Suositellaan.
Svetlana H — 2023-08-24
Ilmoitettu