Väri: Fossil

Arvosana 4.7 / 5
26
9 arvostelut

Vila Paitatakki viKimmi Shirt L/S Jacket

42 EUR 49,99 EUR

Osta nyt, maksa myöhemmin.

1 jäljellä varastossa.  Toimitetaan 3-6 arkipäivää

30% alennusta* kalleimmasta tuotteesta + 15% alennusta* tilauksen muista tuotteista. Aktivoi koodi: 3015

*Kun ostat vähintään 2 tuotetta. Voimassa 12.5. asti. Katso täydelliset ehdot kassalla.

Tuoteilmoitus

Muut ovat tätä mieltä

4.7 perustuen 26 arvosanaan
  • Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostaja

    Sopiva

    Sopivan kokoinen, erittäin mukava.

  • Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostaja

    Erittäin tyytyväinen

    Täydellinen muoto. Koko osui juuri oikeaan. Valitsin M-koon ja olen 178 cm pitkä.

  • Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostaja

    Ihana paitapusero

    Erittäin tyylikäs ja käytännöllinen vaatekappale. Ihana laatu, pehmeä ja mukava ja täydellinen kooltaan, hyvä pituus. Erittäin tyytyväinen!

  • Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostaja

    Tyytyväinen

    Täydellinen, kun on liian lämmin takille mutta liian kylmä ilman. Pehmeä ja mukava, pidän oversize-mallista

  • Arvosana 5 / 5 Vahvistettu ostaja

    Todella hieno takki

    Ohut tietenkin, mutta erittäin kaunis ja pehmeä. Minulla on yleensä koko S, mutta otin XS:n, koska en halunnut sitä liian isona. Ja se istuu täydellisesti.

  • Arvosana 4 / 5 Vahvistettu ostaja

    Upea takki

    Todella hieno takki. Erittäin ohut, joten sopii parhaiten kevääseen/kesään. Otin yhden koon pienemmän kuin normaalisti käytän. Silti se on minulle edelleen ylisuuri.

  • Arvosana 4 / 5 Vahvistettu ostaja

    Hieno paitapusero

    Hyvä kooltaan. Hieman ohuempi kuin odotin ja siksi hieman 'läpinäkyvä' takaa. Mutta muuten todella hieno

  • Arvosana 4 / 5

    Hieno lagom suuri

    Olen käyttänyt sitä useita kertoja tänä syksynä. Mukava väri ja hyvä istuvuus. Ostin pienemmän koon kuin yleensä.