In collaboration with Johanna Bradford

Otamme säännöllisin väliajoin inspiroivia ja luovia tekijöitä mukaan kampanjoihimme ja mallistoihimme. Johanna Bradford on suunnitellut yhdessä Elloksen kanssa kesäisen astiaston terassiaamiaisia, varjossa vietettäviä kahvihetkiä ja ystävien kanssa nautittavia illallisia varten. Perinteistä romantiikkaa uudella tavalla – astiastossa on kaikkea tarjoiluvadeista kahvikuppeihin ja juomalaseihin. Tutustu koko mallistoon ja unelmoi ihanista kesäpäivistä!

Halusin luoda malliston, jossa on kauniita käyttöesineitä. Päivittäin käytettävien tavaroiden tulee mielestäni olla kauniita. Elämä on lyhyt, joten ei kannata odottaa kunnes on juhlan aika.

Summer brunch

Kutsu ystävät ja perhe seuraksesi tai nauti suosikkibrunssistasi itse.
Tässä ovat Johannan reseptivinkit!

Mallisto ylitti odotukseni! Jos saan itse sanoa niin. Tämä on ollut pitkä prosessi, jonka aikana on ehtinyt miettiä ja ajatella paljon, mutta nyt kun näen malliston valmiina se on todella hieno kokonaisuus.

Spring: change in the most beautiful way

Johanna Bradford     |     #weadoresummerbrunch     |     #weadorekitchenware     |     #weadoreJohannaBradford    

Shop the collaboration

Inga produkter kunde hittas.

Can’t get enough?

Tutustu myös näihin tuotteisiin, jos pidit Johanna Bradfords mallistosta. Meiltä löydät aina sesongin upeimmat trendit ja uutuudet.