Hei! Kirjaudu sisään
Ei saatavilla
Esprit-mekko. Hieman levenevä malli kreppimateriaalia. V-pääntie, jossa piilovetoketju selässä. 3/4-pituiset hihat, joissa halkio ja solmittavat nauhat hihansuissa. Huomaamattomat, päärmäämättömät reunat. Pituus n. 95 cm koossa S.
Tuotenumero: 1609060-01-34
Lataa korkearesoluutioinen kuva
Koskee yli 69 € normaalipaketteja
Edullisimmat maksutapamme
Yksityiskohtaiset tiedot kooistamme löydät kokooppaastamme.
Jopa 30% alennusta* tilauksestasi
*Koskee tuotteita, joissa on merkintä ELLOS25, kun ostat vähintään 2 tuotetta. Voimassa 6.1. asti.
Tuoteilmoitus
Hieno mekko
Kaunis laskeutuvuus. Miellyttävä kreppikangas. Ajaton, yksinkertainen ja kaunis mekko. Hyvä kooltaan
Kiva mekko
Kiva mekko, koko suurempi
Esprit mekko
Laadukas juhlamekko.kaunis ja yksinkertaisen tyylikäs. Meni kuitenkin palautukseen koon vuoksi. Koko reilu.
Vastaa kokoaan, istuu hyvin ja sopii niin hautajais-kuin juhlamekoksi. Vuorikangas olisi voinut olla ommeltuna päälliskankaaseen
Jättiläinen kaunis ja mukava mekko
Suuri ja mukava mekko, tyylikäs väri Olisin toivonut, että se olisi vähän pidempi.
Puku
Oli aivan kuten kuvassa. Siksi siitä tuli sellainen kuin aioin. Hyvä asia, että kuva vastaa tilaamaasi tuotetta. Nopea ja helppo toimitus.
Mekko
Asiallinen mekko...koko reilu
Kaunis juhlamekko
Tykkäsin kovasti ja sopii hyvin juuri esim. hautajaisiin johon tämän laitoin päälleni..muihinkin juhliin toki käy