Hiustenhoitoaineet / Wella Professionals

Tehohoito, joka ei latista hiuksia. Suojaa hiuksia pitkäkestoisesti kuivumiselta ja tekee hiuksista pehmeät ja joustavat. Normaaleista karheille hiuksille.

Edut:
Suojaa hiuksia pitkäkestoisesti kuivumiselta.
Aktiivinen kosteuttava koostumus.

Wella System Professionalin kosteuttavassa sarjassa on erityinen aktiivinen kosteuttava koostumus, joka antaa hiuksille pitkäkestoista kosteutta ja suojaa aktiivisesti hiuksia kuivumiselta. Sarjan tuotteissa on hienostunut ja kukkainen Bella-sitrustuoksu.

Ainesosat:
Glyseriini: säätelee kosteutta, kosteuttava.
D-pantenoli: lisää kosteutta ja suojaa hiuksia kuivumiselta.
Glukoosi ja fruktoosi auttavat säilyttämään kosteuden silottavan vaikutuksen.

Käyttö:
Levitä tasaisesti vastapestyihin, kosteisiin hiuksiin. Anna vaikuttaa 5 minuuttia ja huuhtele huolellisesti.

Wella SP -tuotteet on suunniteltu hiusten ja hiuspohjan yksilöllisiin erityistarpeisiin. Jotta hoitotulokset olisivat varmasti henkilökohtaisia ja tehokkaita, voit yhdistää erilaisia SP-sarjan tuotteita:

Vaihe 1: shampoo ja hoitoaine
Vaihe 2: liquid hair/seerumi
Vaihe 3: leave in -tuotteet

Tuotenumero: 1588425

Säästät toimituskulut

Koskee yli 59 EUR normaalipakettia

Lue lisää

Lasku & Tili

Edullisimmat maksutapamme

Lue lisää

Share your favorites!

Bilder taggade med #ellos på Instagram.